O Nas

Firma “Informatyk-24.com” istnieje od 2013 roku. Nasza wizytówka to: bogate doświadczenie, profesjonalizm, elastyczność co do wymagań i oczekiwań Klienta. Od lat działamy w branży informatycznej i reklamowej oferując kompleksowe rozwiązania informatyczne i usługi.
W naszym zespole znajdziesz najlepszych specjalistów, technika informatyka, grafika, programistę, filmowca 
i managera reklam. Pomagamy w wyborze sprzętu komputerowego oraz wdrażaniu oprogramowania, tworzeniu stron dla firm, tworzeniu kreacji reklamowych jak i wideo, pozycjonowaniu stron i szeroko rozumianej reklamie. Atutem Naszej Firmy jest gwarancja stałej współpracy i pomoc z czasem reakcji od 1 godziny. Świadczymy usługi na miejscu u klienta, a także zdalnie przez internet. Naprawiamy serwery w firmach, na których chodzi oprogramowanie takie jak Subiekt, Optima, Wf-MAG.
Idąc z duchem czasu jako jedni z pierwszych na rynku IT udostępniamy autorską aplikację mobilną co sprawi, że dostęp do Naszych usług i informacji na stronie www będzie bardziej elastyczny.

Pomimo, że nasze działania ukierunkowane są na obsługę firm nie zapominamy o użytkownikach indywidualnych (domowych).

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozwiązać wszystkie możliwe problemy związane z branżą IT a dzięki dodatkowym usługom pomożemy promować Twój biznes w internecie i offline!

It to pestka

Outsourcing IT

Głównie skupiamy się na obsłudze małych i średnich firm, wiemy jak ważne są koszty zatrudnienia pracownika, na początku prowadzenia firmy. Wychodzimy z pomocą firmom, dzięki stałej współpracy z naszą agencją!
Minimum formalności rozwiązujemy problemy, pomagamy
i wystawiamy fakturę VAT.
Dzięki nam zaoszczędzasz swój cenny czas.

Bezpieczeństwo firmy

Naszą kluczową rolą jest dbanie o dane naszych klientów.
Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom, minimalizujemy
ryzyko awarii sprzętu, nośników danych,
zabezpieczeniem systemów w taki sposób,
żeby szybko przywrócić wszystko tak jak przed awarią
Dbamy o Twoje bezpieczeństwo 24h/7 dni w tygodniu.

Projektowanie graficzne

Zaprojektujemy logo Twojej firmy, stworzymy profesjonalną stronę www, pocztę firmową. Stworzymy materiały reklamowe, wizytówki, ulotki, banery, teczki,
reklamę na samochodach, kasetony, szyldy, naklejki. Reklama, pozycjonowanie, prowadzenie mediów społecznościowych, streaming Facebook, Google, Youtube, Tiktok, Instagram, Linkedin
Zajmiemy się Całą reklamą, wizualizacją Twojej firmy.

 

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Dzięki współpracy z różnymi specjalistami, możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, od projektowania graficznego, doboru sprzętu aż po konfiguracje oprogramowania.

 

Naszymi klientami są firmy takie jak:

Z naszych usług korzysta wiele firm z Siedlec, Warszawy i okolic.