Strony internetowe Mordy | Sklepy internetowe Mordy

Szukasz Agencji reklamowej, która stworzy Ci nowoczesną stronę www? – Dobrze trafiłeś !

strony internetowe mordy

Strony internetowe Mordy

Tworzymy nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe z przejrzystym panelem CMS. Wszystkie nasze strony są responsywne, kompatybilne z przeglądarkami.
DOMENA + HOSTING + POCZTA Gratis!

W Mordach jest dużo przedsiębiorstw, średnich oraz małych firm, przez co zapominamy o naszej konkurencji. Kluczowe jest żeby wyróżnić się z tłumu, mając stronę nie tylko pozyskujemy nowych klientów, ale także wyróżniamy naszą markę. Podstawą jest pokazać się w internecie oraz zaprezentować się wszystkim, zdobyć kontakty i klientów. Można zaszkodzić nierozważonymi działaniami na tym polu można bardziej zaszkodzić, niż pomóc, a rynek nie zezwala na zbyt dużo pomyłek.

Firma Komputerowa “Informatyk-24.com” istnieje od 2013 roku. Nasza wizytówka to: najwyższa jakość, solidność, indywidualna oferta co do wymagań i oczekiwań Klienta. Od lat działamy w branży internetowej oferując innowacyjne technologie. Świadczymy naszą pomoc na miejscu u klienta, a także zdalnie przez internet. Nasza oferta ukierunkowana jest dla mniejszych i większych firm a także dla użytkownikach indywidualnych.

Sklepy internetowe Mordy

Dobrze zaporojektowanysklep internetowy to podstawa sprzedaży w sieci, a my już w standardowym pakiecie oferujemy wszystko to, co niezbędne do prowadzenia biznesu.

strony internetowe mordy

Jak możemy Ci pomóc?

Rozwiązać wszystkie możliwe problemy związane z branżą IT a dzięki dodatkowym usługom pomożemy promować Twoje przedsiębiorstwo w internecie i offline!

Tworzenie stron internetowych Mordy

strony internetowe mordy

Rejestracja domeny Mordy

Do każdej nowej strony zarejestrujemy domenę .PL
Założymy pocztę firmową z adresem strony www.
Obiecujemy najniższe ceny przedłużenia domeny na kolejny rok.

rejestracja domen pl com eu info edu

Znajdź domenę dla siebie
[wpdomainchecker button=”Wyszukaj” recaptcha=”yes”]

strony internetowe mordy

Hosting stron www

Niezawodny i stabilny hosting na Twoją stronę www, pocztę. Szybkie dyski SSD, darmowe certyfikaty SSL, Transfer bez limitu, wsparcie 24h/dobę
Backup danych, elastyczność pakietów.

Strony internetowe Mordy | Tworzenie stron internetowych Mordy

Nasza agencja specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, portali, sklepów z łatwym do zarządzania panelem sterowania CMS. Strony a szczególnie sklepy internetowe oparte są o różnego rodzaju integracje, wysyłki, płatności.

Pozycjonowanie Mordy | Pozycjonowanie stron Mordy

Pozycjonujemy strony internetowe w wyszukiwarkach internetowych
Google, Bing ,Yahoo, Yandex. Reklamą lokalną w wyszukiwarkach, Kampanie Google Adwords, Facebook, Youtube.

Kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Dzięki współpracy z różnymi specjalistami, możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, od projektowania graficznego, doboru sprzętu aż pokonfiguracje oprogramowania.

Naszymi klientami są firmy takie jak:

Rozpocznijmy współpracę!

Pracujemy dla wielu firm z takich miast jak: Siedlce, Łosice, Wrocław, Toruń, Warszawa, Radom, Łuków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Kosów Lacki, Drohiczyn, Siemiatycze, Kazimierz Dolny, Mordy i innych z całej Polski.
Dołącz do wielu zadowolonych klientów już teraz.